O nas

O nas

Usługi w ramach marki „Ogarniemy to” realizowane są przez zespół Opolskiego Centrum Logistycznego w Opolu. 

Działamy w przestrzeni biznesowej od 2006 roku i na powierzchni 11,5 ha zlokalizowanej w Opolu przy ul. Głogowskiej 39-47 oferujemy do wynajmu nowoczesne hale magazynowo-produkcyjne wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz parkingi i place. Dodatkowo nasi klienci mogą korzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych.

Mając na uwadze pojawiającą się potrzebę przechowywania rzeczy w bardziej elastycznej formie również dostępnej dla klienta indywidualnego powołaliśmy do życia nową markę „Ogarniemy to”. 

W jej ramach proponujemy mniejsze powierzchnie magazynowe w postaci mini magazynów, garaży i magazynów kontenerowych dostępnych dla klientów biznesowych i indywidualnych, wynajmowanych krótkoterminowo w elastycznej formie

Dodatkowym dopełnieniem tej oferty są usługi przeprowadzki, sprzątania piwnic, strychów, mieszkań, domów, lokali, magazynów czy biur oraz terenów zewnętrznych

Klienci biznesowi poza powyższymi mogą dodatkowo skorzystać z usług w zakresie logistyki swoich magazynów (odbiór/rozładunek/załadunek towarów), obsługi fulfilment (logistyka e-commerce), a nawet usługi wirtualnego biura.

Co z nami zyskujesz?

W jednym miejscu zamówisz usługę przeprowadzki, przechowania swoich rzeczy, remontu i sprzątania

Magazyny od 1m2 do 28,5m2 na przechowanie twoich rzeczy

Elastyczne umowy już od 1 miesiąca

Bezpieczeństwo i kontrolę dostępu do swojego magazynu

Niskie koszty i możliwość zwiększania lub zmniejszania powierzchni zgodnie z aktualnymi potrzebami

Swobodny dostęp do swoich rzeczy 24/7

Transport i materiały do pakowania

Bezpieczeństwo

Twoje rzeczy są u nas bezpieczne. Nasze mini magazyny i magazyny kontenerowe wyposażone są w nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

  • 24-godzinny monitoring
  • alarmy sygnalizujące nieupoważnione wejścia do obiektu
  • ochronę fizyczną obiektu
  • indywidualny kod dostępu


Twoje rzeczy są u nas w pełni bezpieczne i nie są narażone na kradzież czy zniszczenie. Przy tym możesz liczyć na absolutną dyskrecję, bo nie ingerujemy w zawartość twojego magazynu i nie kontrolujemy czasu, w jakim z niego korzystasz. Dzięki indywidualnemu kodowi dostępu nie musisz się z nikim umawiać i wchodzisz do magazynu kiedy tylko chcesz każdego dnia i nocy.