Przeprowadzki

Przeprowadzki

Dzięki współpracy z profesjonalistami oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze. Pomożemy Ci przygotować się do przeprowadzki i zrealizujemy ją dla ciebie szybko, bezpiecznie i tanio.

W jednym miejscu możesz zarezerwować transport czy pełną usługę przeprowadzki. Usługi wyceniamy indywidualnie w zależności od zakresu i lokalizacji. Transport swoich rzeczy na terenie Opola zrealizujesz u nas już od 170 zł.

Usługę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych, którzy muszą opuścić jedną lokalizację i przenieść się do innej lub przechować swoje rzeczy w naszych mini magazynach, zanim przygotują kolejne miejsce, by je docelowo dostarczyć.

Realizujemy usługi na terenie miasta Opola, ale również całej Polski i międzynarodowo

Dysponujemy różnymi rodzajami pojazdów i sprzętu, który pomoże nam w sprawny sposób przewieźć nawet najbardziej skomplikowane gabaryty. Pracujemy z kilkoma doświadczonymi ekipami przeprowadzkowymi, zatem w jednym czasie możemy realizować kilka zleceń.

Na życzenie klienta możemy dostarczyć zestawy do pakowania (kartony, taśmy, etykiety, materiały zabezpieczające), ale również zająć się w pełni i bez udziału klienta spakowaniem i przewiezieniem rzeczy osobistych, firmowych, sprzętów, mebli i innych nietypowych ładunków. 

Nasi pracownicy mogą również zająć się kompleksowym sprzątaniem nieruchomości z utylizacją i opróżnianiem pomieszczeń (nawet strychy i piwnice).

Na każdą usługę realizowaną u nas podpisujemy stosowne zlecenie, które chroni interes naszego klienta oraz gwarantuje realizację zgodnie z naszymi standardami.

Na naszym BLOGU przeczytasz Jak z głową przygotować się do przeprowadzki? POLECAMY

Zarezerwuj już dziś usługę
przeprowadzki w naszym kalendarzu

...