Blog

Czyżby noworoczne postanowienia? Działaj i zacznij od porządków już dziś!

Nowy Rok, nowa energia i nowa JA. Takie nowe otwarcie i czysta karta, z którą symbolicznie wkraczamy w nowe. Ten czas obfituje u wielu z nas w planery pełne nowych postanowień, celów i życzeń, które być może uda nam się zrealizować. A gdyby tak nie postanawiać tylko działać? Podjąć decyzję tu i teraz, by nie było wymówek, że coś nam przeszkodziło i z tych czy innych względów nasze postanowienia nie mogły być zrealizowane.

Zwykle wszystko w obszarze „NOWEGO” zaczynamy od porządków starego 😉 By oczyścić głowę, startujemy od oczyszczania przestrzeni wokół. Jak zabrać się za to tu i teraz?

Najprostszym sposobem jest  wynajęcie magazynku małego, większego albo dużego i zgromadzenie wszystkich rzeczy właśnie w nim. Przy przewiezieniu większych rzeczy pomoże nasza ekipa przeprowadzkowa ‘Ogarniemy to’. W taki sposób pozbędziecie się bałaganu na tu i teraz i będziecie mogli zacząć porządkować przestrzeń wokół siebie i również w sobie. I nie planujecie, postanawiacie tylko działacie. Boks magazynowy do przechowania zbędnych zalegających u Was rzeczy da Wam już czystą przestrzeń na „nowe” i zyskacie czas na uporządkowanie „starego”. Część rzeczy może trzeba sprzedać, część oddać, część wyrzucić, a część z nich poukładać. Dzięki dodatkowemu miejscu w boxach magazynowych zyskujecie czas na zrobienie tego wszystkiego. Każdy zainteresowany kupnem może w dowolnym i ustalonym z tobą czasie umówić się by zobaczyć, kupić i odebrać przedmioty, które z satysfakcją sprzedasz czy oddasz.

To wy decydujecie, na jaki czas będzie potrzebne wam to miejsce. Jeśli w trakcie wynajmu pozbędziecie się części skarbów, to w łatwy sposób możecie zmienić magazynek na mniejszy, by minimalizować koszty. W każdej chwili możecie też zdecydować o rezygnacji z wynajmowanego magazynku, wypowiedzieć umowę w prosty sposób - nawet przez telefon. Zatem działajcie i wtedy większość waszych pomysłów na „NOWE” uda się zrealizować. Powodzenia!