Blog

Zabezpiecz altankę czy domek letniskowy przed zimą

Już pojawiły się pierwsze przymrozki, co zwiastuje zakończenie ostatnich prac na terenie ogródków działkowych. Koniec sezonu niestety oznacza również początek wzmożonych kradzieży z włamaniami do altanek czy działkowych domków. Zdecydowanie warto zatem zadbać o pozostawiony sprzęt i rzeczy bardziej wartościowe.

Panująca epidemia spowodowała, że częściej niż wcześniej korzystaliśmy wiosną, w lecie i jesienią z działkowych ogródków, altanek i domków rekreacyjnych, czy letniskowych. Często też bardziej inwestowaliśmy w sprzęt i wyposażenie tych małych zielonych azyli. Teraz niestety zaczyna się idealny czas dla wandali i złodziei, wykorzystujących nieobecność gospodarzy na działkach. Policja zaczęła już akcję informacyjną, by zabezpieczać swoje mienie w takich miejscach. Nasze mini magazyny są świetną odpowiedzią na potrzebę czasowego, krótkoterminowego przechowywania czy magazynowania sprzętu i innych wartościowych rzeczy z altanek, komórek czy domków letniskowych. Można na chwilę wynająć bezpieczną komórkę do przechowania swoich mebli, sprzętów, narzędzi i innych rzeczy, by uniemożliwić ich kradzież.

Mini magazyny są dostępne w metrażach od 1-18 m2 i w cenach już od 49,90 zł/miesiąc wynajmu. Dostęp do pomieszczeń jest przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Magazyny są monitorowane 24 h na dobę i chronione. Zlokalizowane są przy ul. Głogowskiej 41 w Opolu na terenie Opolskiego Centrum Logistycznego. W takim miejscu twoje mienie będzie bezpieczne i w każdej chwili będziesz mógł mieć do niego dostęp. Oprócz przechowania w mini magazynach swoich cenniejszych rzeczy zadbaj również o zabezpieczenie wejścia do domku czy altanki montując wzmocnienie, zabezpieczenia okien i drzwi czy atestowane zamki. O bezpieczeństwo w takich miejscach warto zatroszczyć się wspólnie z najbliższymi sąsiadami, wymieniając się telefonami w celu wymiany spostrzeżeń i zwracając uwagę wspólnie na szczególnie niepokojące sytuacje, czy postronne osoby obserwujące takie miejsca.